Založené v roku 1990

Za našimi produktmi a systémami stoja odborné znalosti a stabilné zázemie.

Odborníci a inžinieri BVF-CALEO komplexne preskúmajú energetické parametre stavby a prepojenie medzi prvkami vykurovacieho systému, naše produkty nielen predávajú, ale predovšetkým vytvárajú systém.

Kvalita
a spoľahlivosť!
Naše výrobky spĺňajú najprísnejšie normy EU
ako výroba, tak aj vývoj.
Ďalej na vykurovací film
Tvoríme
vykurovacie systémy!
Snažíme sa maximálne vyhovieť Vašim,
náročným požiadavkám.
Podlahové vykurovanie

Naše projekčné a realizačné tímy sú od plánovaní až po realizáciu k dispozícii našim cteným zákazníkom na celom svete, za každých okolností, na najvyššej úrovni a v krátkych termínoch.

Naše produkty zodpovedajú najvyšším kvalitatívnym požiadavkám a normám. Výrobné závody pracujú pri najprísnejšej kontrole kvality v súlade s normou ISO 9001 použitím najmodernejších materiálov. Naše vysokokvalitné produkty disponujú všetkými certifikátmi, ktoré sa vyžadujú v rámci EÚ.

CALEO Made in Korea

Veríme v udržateľnú budúcnosť

Vysokokvalitné produkty a systémy z Južnej Kórei so skúsenosťami takmer troch desaťročí. Ciele našej firmy a spokojných zákazníkov sa celosvetovo zhodujú. Naším spoločným záujmom je vytvárať energeticky úsporné vykurovacie systémy priateľské k životnému prostrediu.

Užitočná inovácia, čiže nepretržitý vývoj produktov. Naša spoločnosť objavila a podporuje dlhodobé príležitosti spojené s využívaním obnoviteľných zdrojov energie. Zohľadňujeme ich pri vývoji našich vykurovacích systémov a produktov. Naším cieľom je šíriť energeticky nezávislé vykurovacie systémy priateľské k životnému prostrediu. Nami vytvorené riadenie vykurovania so vzdialeným prístupom poskytuje doteraz najvyšší možný komfort a energetickú úsporu.

Naším cieľom je to, aby naši zákazníci a partneri získali za každých okolností technológiu a kvalitu najvyššej úrovne.

Predpisy a normy týkajúce sa stavieb sú čoraz prísnejšie a preto sa technológia neustále mení a vyvíja. Inovácie sa v oblasti vykurovacej techniky uskutočňujú v záujme budúcej udržateľnosti, pretože menšia spotreba energie sa spája s nižšími výdavkami a nižším environmentálnym zaťažením. Stavajte vedome a zanechajte bežné riešenia, ktoré  znečisťujú životné prostredie. Využívanie obnoviteľných zdrojov energie a energetická nezávislosť je naším spoločným cieľom po celom svete.

Systémy a produkty BVF-CALEO sú kombinovateľné s obnoviteľnými zdrojmi energie.

Výhradným distribútorom vykurovacích technológií CALEO je:

CALEO Slovakia s.r.o.
Júliusa Lőrincza 2136/12, 929 01 Dunajská Streda
IČO: 45 345 449
DIČ: 2022948147
IČ DPH: SK2022948147

0€ náklady na vykurovanie

V CALEO už od 2010

CALEO Family családi kedvezményrendszer

CALEO FAMILY

Podpora rodín

Radi by ste naživo videli systémy CALEO?

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.