BVF SRHC seriesVykurovanie potrubí, protimrazová ochrana odkvapov a záhradných kohútikov

BVF SRHC önszabályzó

Samoregulačné vykurovacie káble BVF SRHC 18/36 sú vhodné predovšetkým na protimrazovú ochranu odkvapov a rúr. Ich projektovanie je jednoduché bez komplikovaného predbežného plánovania. Sú použiteľné aj v normálnych, korozívnych a znečisťujúcich priemyselných podmienkach. Majú dlhú životnosť, navyše káble BVF SRHC sa neprehrievajú a nevypaľujú sa ani pri prekrývaní.

Inteligentný vykurovací kábel BVF SRHC 7/45 sa dokonale hodí na udržiavanie teploty potrubí s úžitkovou teplou vodou. Vďaka nemu možno okamžite zabezpečiť teplú vodu bez potreby strojovej techniky. Nepotrebujete ani obehové čerpadlo ani konštrukciu spätného potrubia. Vo väčšine prípadov si kábel nevyžaduje dokonca ani riadenie termostatom.

PREČO JE INTELIGENTNÝ? Svoj odpor mení podľa teploty grafitovo-polymérovej vykurovacej vložky. Výkon vykurovacieho kábla sa teda prispôsobuje aktuálnej vonkajšej teplote, čiže ak nehrozí mráz, tak jeho výkon výrazne poklesne takmer na hodnotu 0 W/m.

Pomocou doplnkového pripojovacieho setu sa rýchlo a jednoducho zapojí do siete, nevyžaduje špeciálne odborné znalosti ani pomôcky. Môže mať akúkoľvek dĺžku.

ETI1551 + senzor teplotyNa vykurovanie potrubí

ETI-1551

ETR2 16ANa vykurovanie odkvapu

etr2-1550

Dvojzónový ETO2 3x16ANa vykurovanie potrubí

eto2
Výkon: samoregulačný 18/36W | 7W/45°C
Sieťové napätie: 230V
Izolácia kábla: dvojitá izolácia
Priemer kábla: 10,5 x 5,9mm | 14,5 x 5,9mm
Vnútorná izolácia: THP
Vonkajšia izolácia: THP
Pripojenie: pripojovací set BVF SRHC
Certifikáty: CE , UL, GOST, EX odolné proti výbuchu

Druhy a ceny vykurovací káblov