Smart systémy
s inteligentným riadením!

Nepoužívame automatizáciu. Vyvíjame také jednoduché a cenovo dostupné systémy, ktoré nevyžadujú údržbu ani neustály dohľad. K vykurovacím systémom BVF-CALEO odporúčame termostaty s rôznymi funkciami a prevedením.

Štandardnou riadiacou jednotkou systémov podlahového vykurovania CALEO je termostat BVF 701.

Vedeli ste, že optimalizovaným riadením vykurovacieho systému môžete usporiť viac energie ako s najkvalitnejšími dverami alebo oknami či tepelnou izoláciou fasády s hrúbkou +5 cm? Zistite viac o našej ponuke balíkov termostatov alebo si nechajte poradiť od našich odborníkov pri ich kombinovaní.

BVF Heato központi zónavezérlés

BVF 701Programovateľný izbový termostat s povrchovým senzorom

BVF 701

Izbový termostat BVF 701 je jednoduchým a spoľahlivým riadiacim systémom pre tých, ktorí si svoj vykurovací systém navrhujú bez doplnkových funkcií a možnosti vzdialeného prístupu.

Vďaka svojej ľahko používateľnej ovládacej jednotke so štyrmi tlačidlami umožňuje rýchle a jednoduché nastavenia. Dostupná je aj funkcia detskej zámky.

Výkon má reálnych 16 A ako to je už zvykom u termostatov BVF, bez potreby zabudovania spínacieho relé.

69,00 EUR s DPH

Napätie: 230V
Výkon: 3600W/16A
Podmienka pre pohotovostný režim: 0,5W
Rozmer: 86mm x 88mm x 18mm
Displej: LCD, tlačidlo
Trieda ochrany: IP30
Programovanie: 5+1+1 / denne 4 cykly
Certifikát: CE

Návod na používanie

Podrobný návod na používanie

BVF 801Izbový termostat Wi-Fi

Heato9 Wifi-ready

Izbové termostaty BVF 801 fungujú ako samostatné programovateľné jednotky, pričom po ich napojení na WIFI sieť fungujú ako smart systémy so vzdialeným internetovým prístupom z ktoréhokoľvek Android alebo iOS zariadenia.

Ľahko sa rozšíri aj dodatočne, je wireless (bezdrôtové riešenie). Ak pri navrhovaní vykurovacieho systému ešte nechcete mať smart riadenie, tak aj dodatočne ho môžete kedykoľvek rozšíriť.

90,00 EUR s DPH

Napätie: 230V
Spínací prúd: 16A / 3600W (odporúčaný: max. 3200W/14A)
Displej: LCD, dotykové tlačidlo
Farba: Biela / čierna
Programovanie: 5+1+1 týždenné a denné prog.
Senzor NTC 10kΩ @ 25°C
Rozmery: 86mm x 86mm x 16mm
Montážna krabica štandard, vnútorný priemer 65 mm
Trieda ochrany: IP30
Certifikát: CE

Návod na používanie

Podrobný návod na používanie

BVF Heato BoxCentrálna jednotka – internetové riadenie zón k termostatom BVF Heato

BVF Heato Box

Internetová centrálna jednotka k izbovým termostatom BVF Heato. BVF Heato Box umožňuje súčasne kontrolovať, programovať a nastavovať teplotu 8 vykurovacích okruhov pomocou aplikácie MyBVF.

Produktový rad BVF Heato je skutočnou inováciou vo svete wifi termostatov. Termostaty BVF Heato fungujú ako samostatné programovateľné izbové termostaty, pričom po ich napojení na Heato Box fungujú ako smart systémy so vzdialeným internetovým prístupom z ktoréhokoľvek Android alebo iOS zariadenia.

Čím je jedinečný produktový rad BVF Heato? Je stabilnejší, rýchlejší a lacnejší. Oproti bežným wifi termostatom nevyžaduje vlastnú IP adresu vo vnútornej sieti, nezaťažuje router – vo vnútri budovy využíva rádiofrekvenčnú komunikáciu, ktorá je stabilnejšia ako wifi.

174,00 EUR s DPH

Prevádzkové napätie: 5V
Rozmery: 78 x 98 x 28 mm
Rádiová frekvencia: 433MHz
Farba: Biela
Sieťové napájanie: Micro USB
Triedy ochrany: IP40
Certifikát: CE

Návod na používanie

BVF 24-FXTermostat RF s podlahovým senzorom

24fx

BVF 24 FX bol špeciálne vyvinutý k elektrickému a podlahovému vykurovaniu. Prevedenie s rádiovou frekvenciou umožňuje riadenie bez vedení v stenách.

Izbový termostat má zabudované 16 A relé a vonkajší (podlahový) senzor. Programovanie umožňujú 4 ľahko používateľné dotykové tlačidlá. LCD displej s vysokým jasom stmavne po použití, na dotyk sa však znovu aktivuje. Riadiaca jednotka na batérie disponuje nástennou aj stolovou konzolou, vďaka čomu možno ľahko meniť miesto merania teploty.

66,00 EUR s DPH

Napätie: 230V
Výkon: 3600W/16A
Komunikácia: WiFi
Rozmery: 86 x 86 x 26 mm
Displej: LCD, dotykový displej
Farba: Biela
Certifikát: CE

Návod na používanie

Ako si vybrať termostat?CALEO kladie popri energetickej účinnosti prioritnú pozornosť na pohodlie!

Prioritným cieľom firemnej skupiny BVF-CALEO je, aby naše produkty spĺňali vaše nároky a popritom aj daný rozpočet na systém strojovej techniky. V našej ponuke nájdete produkty v rôznom prevedení a s rozličnými funkciami, kompromisy totiž nerobíme jedine v otázkach kvality a funkcionality.

 

  • BVF 801 je termostat s možnosťou ovládania cez internet. Je určený pre vykurovacie systémy CALEO. Dokonalá voľba pre menšie byty alebo aj budovy s veľkou rozlohou pre vzdialený internetový prístup a pre dosiahnutie maximálnej energetickej účinnosti. S aplikáciami Android a iOS!
  • BVF 701 pre ľahko programovateľné a jednoduché systémy. Štandardné programovateľné termostaty sú ideálne pre riadenie doplnkového vykurovania a vykurovania menších bytov (3 – 4 vykurovacích okruhov alebo miestností).

Kam je ideálne umiestniť termostat?U nás si aj vy môžete vybrať miesto riadiacej jednotky.

V 99 % prípadov je to vedľa vypínača, keďže v blízkosti sa nachádza spojovacia krabica a aj neskôr sa vyhnete zakrytiu nábytkom. Charakteristickou črtou našich vykurovacích systémov je rovnomerná teplota. V prípade systémov BVF-CALEO je v každom bode miestnosti rovnaká teplota, nevznikajú studené miesta vo väčšej vzdialenosti od žiariča (napr.: radiátora). Umiestnenie termostatu je voliteľné, neobmedzí vás v zariaďovaní miestnosti a umiestňovaní nábytku. Oplatí sa však sledovať dve hľadiská:

  • Termostat nemá byť bezprostredne pri okne alebo vchodových dverách.
  • Nech je umiestnený vo výške 140 – 170 cm vhodnej na ovládanie.