BVF NG SeriesInfrapanel s grafitovo-polyimidovou vykurovacou vložkou

BVF NG Series

Nie sú lepšie a nie sú ani modernejšie infrapanely. Prečo dosahujú produkty NG Series vyššiu tepelnú účinnosť ako bežné vykurovacie panely?

Produktová skupina infrapanelov BVF NG Series vďaka svojej nanotechnologickej grafitovo-polyimidovej vykurovacej vložke zabezpečuje rovnomernejšiu povrchovú teplotu ako klasické panely so zrnitým „kryštalickým“ povrchom.
Infračervené žiarenie sa 100 %-ne odráža vďaka špeciálnej reflexnej vrstve s nemeckým patentom, ktorý je umiestnený na zadnej strane a bol vyvinutý v nemeckom výskumnom centre.

Oproti prevedeniu so zrnitým, kryštalickým povrchom, vyrábanému v rokoch 2010 – 2012 sa ľahko čistí a jeho povrch ostáva aj v extrémnych podmienkach žiarivo biely.

Vďaka riadiacej elektronike p5 vyvinutej k panelom novej generácie je prevádzková životnosť skutočne neobmedzená (min. ~45 – 50 rokov). V súčasnosti už nie je potrebná menej estetická kryštalická povrchová úprava pre zväčšenie povrchu. Povrch infrapanelov NG Series sa pri prevádzkovej teplote mierne vyduje, čím sa maximalizuje rozsah ožarovania.

Najinovatívnejší infra produkt 2020 BVF NG Series s technológiou p5!

technológia p5

Vďaka riadiacej elektronike p5 vyvinutej k panelom novej generácie je prevádzková životnosť skutočne neobmedzená. V súčasnosti už nie je potrebná menej estetická kryštalická povrchová úprava pre zväčšenie povrchu. Povrch infrapanelov NG Series sa pri prevádzkovej teplote mierne vyduje, čím sa maximalizuje rozsah ožarovania.

#1 Austria

Vyvinuté v Rakúsku! Naše produkty zodpovedajú najvyšším kvalitatívnym požiadavkám a normám. Výrobné závody pracujú pri najprísnejšej kontrole kvality v súlade s normou ISO 9001, použitím najmodernejších materiálov.

Bez potreby údržby

Prevádzka infrapanelov BVF NG je bezhlučná, nevyžaduje sa miesto pre strojovú techniku ani technická miestnosť. V prípade umiestnenia na strop infrapanel nemá vplyv na voľbu nábytku. Údržba spočíva v utieraní prachu s frekvenciou podľa vlastného uváženia.

IP44

Infrapanely novej generácie NG zodpovedajú najvyšším kvalitatívnym požiadavkám a požiadavkám ochrany IP. Ich používanie je bezpečné aj v prípade stálej vlhkosti alebo pary.

BVF 701Programovateľný izbový termostat

BVF 701

Riadenie elektrického podlahového vykurovania sa v každom prípade uskutočňuje dvojsenzorovým termostatom. Termostat vykonáva meranie a súčasne udržiava optimálnu teplotu podlahy (podlahový senzor), pričom integrovaný senzor (vzdušný) udržiava požadovanú izbovú teplotu.

Limity výkonu: 300-400-500-700W
Limity výkonu: 95 – 110 °C
Napätie: 230V
Trieda ochrany: IP44
Vykurovacia vložka (novinka): Grafitovo-polyimidová s technológiou p5
Upevnenie: Nástenná a stropná konzola
Rám: Biely hliníkový
Povrch: Biely – ArcticWhite (možno čistiť)
Zadná strana: Hliník po celej ploche
Ochrana pred prehriatím: 5x elektronická
Pripojovací kábel: 1,9 m + štandardná zástrčka
Balenie: Bezpečnostná krabica
Certifikáty: CE, RoHS, TÜV
BVF NG 300W
BVF 300W
BVF NG 350W
BVF 400W
BVF NG 500W
BVF 500W
BVF NG 700W
BVF 800W
Iba 3 cm od steny
BVF

Návod na inštaláciu

Mobilná konzola

Hreje tam, kde to potrebujete!
Konzolu BVF je možné použiť na transformáciu nástenných a stropných infračervených panelov na prenosné zdroje tepla za pár minút. Mobilný infračervený panel je ideálnou voľbou pre pohodlie a pomocné vykurovanie v domácom prostredí alebo dokonca v kancelárii. Umiestnený v priestore na sedenie poskytuje správny pocit pohodlia. Ľahko sa s ním manipuluje, môže vám zabezpečiť vykurovanie ďalších miestností v závislosti od dĺžky pobytu. Poskytuje vám mimoriadny pocit tepla vo výške tela a nôh, či už ide o kancelársku prácu, alebo len o kino vo večerných hodinách.

BVF Mobil konzol

Ceny a rozmery infrapanelov

[product_category per_page=”100″ columns=”3″ orderby=”title” order=”ASC” category=”bvf-ng-series”]

[products columns=”3″ orderby=”title” order=”DESC” ids=”2222, 2215″]