BVF Premium SeriesInfrapanely z tvrdeného skla a zrkadlové infrapanely

BVF Premium Series

Dôležité pre návrhárov interiéru! Produktový rad PREMIUM je ideálnym riešením pre vykurovanie kúpeľní, exkluzívnych dizajnových miestností alebo obchodných priestorov. Prevedenie bez rámu zodpovedá takmer všetkým trendom zariaďovania interiérov a kvalitatívnym požiadavkám.

Sklenený a zrkadlový produktový rad BVF PREMIUM Series získali revolučnú grafitovo-polyimidovú vykurovaciu vložku infrapanelov novej generácie, ktorá na rozdiel od grafitovej masy používanej v prípade panelov so zrnitým kryštalickým povrchom má výrazne účinnejšiu prevádzku.

Infračervené žiarenie sa 100 %-ne odráža vďaka špeciálnej reflexnej vrstve s nemeckým patentom, ktorý je umiestnený na zadnej strane a bol vyvinutý v nemeckom výskumnom centre.

Dostupný aj v prevedení sušiča uterákov. Konzolu na uteráky možno upevniť priamo pri zabudovaní alebo aj dodatočne.

Aktívne uchovávanie tepla

Hmotnosť infrapanelov v sklenenom a zrkadlovom prevedení je oproti štandardnej sérii oveľa vyššia, vďaka čomu majú výraznú schopnosť uchovávať teplo. Hoci sa panely v čase medzi vykurovacími cyklami úplne neochladia, nespotrebovávajú energiu a aj medzi cyklami poskytujú pocit komfortu.

#1 Austria

Vyvinuté v Rakúsku! Naše produkty zodpovedajú najvyšším kvalitatívnym požiadavkám a normám. Výrobné závody pracujú pri najprísnejšej kontrole kvality v súlade s normou ISO 9001 použitím najmodernejších materiálov.

Bez potreby údržby

Prevádzka sklenených a zrkadlových infrapanelov BVF Premium je bezhlučná, nevyžaduje sa miesto pre strojovú techniku ani technická miestnosť. V prípade umiestnenia na strop infrapanel nemá vplyv na voľbu nábytku. Údržba spočíva v utieraní prachu s frekvenciou podľa vlastného uváženia.

IP44

Infrapanely novej generácie BVF zodpovedajú najvyšším kvalitatívnym požiadavkám a požiadavkám ochrany IP. Ich používanie je bezpečné aj v prípade stálej vlhkosti alebo pary.

BVF 701Programovateľný izbový termostat

BVF 701

Riadenie elektrického podlahového vykurovania sa v každom prípade uskutočňuje dvojsenzorovým termostatom. Termostat vykonáva meranie a súčasne udržiava optimálnu teplotu podlahy (podlahový senzor), pričom integrovaný senzor (vzdušný) udržiava požadovanú izbovú teplotu.

Limity výkonov: 400-600-800W
Povrchová teplota: 95 – 110 °C
Napätie: 230V
Trieda ochrany: IP44
Vykurovacia vložka (novinka): Grafitovo-polyimidová s technológiou p5
Upevnenie: Nástenná a stropná konzola
Rám: Prevedenie bez rámu
Povrch: Tvrdené sklo / zrkadlo
Zadná strana: Hliník po celej ploche
Ochrana pred prehriatím: 5x elektronická
Pripojovací kábel: 2,5m + štandardná zástrčka
Balenie: Bezpečnostná krabica
Certifikáty: CE, RoHS, TÜV
Zrkadlové panely
BVF 400W
BVF 600W
Čierne a biele sklenené panely
BVF 600W
BVF 800W

Návod na inštaláciu

Konzola na sušenie uterákov

Sklenené alebo zrkadlové infračervené panely BVF sa dajú ľahko premeniť sušič uterákov. Infračervený panel je z výroby pripravený na inštaláciu konzoly uteráka. K jednému infračervenému panelu je možné pripojiť dve konzoly. Odporúčaná nosnosť konštrukcie je 8 kg, takže je vhodná na skladovanie uterákov väčšej veľkosti a hrúbky. Na udržanie účinnosti ohrevu je však vhodné ponechať medzi panelom a uterákom minimálnu vzduchovú medzeru.

BVF Törölközőszárító sín

Rozmery a ceny infrapanelov

[product_category per_page=”100″ columns=”3″ orderby=”ID” order=”ASC” category=”uveg-infrapanelek”]

[product_category per_page=”100″ columns=”3″ orderby=”title” order=”ASC” category=”tukor-infrapanelek”]

[products columns=”3″ orderby=”title” order=”DESC” ids=”2215″]