Certifikovaný systém služieb

Zistite viac o jedinečnom systéme služieb BVF Heating Solutions a divízie realizácie systému pre súkromných klientov CALEO. Naši odborníci a inžinieri komplexne preskúmajú prepojenie medzi energetickými parametrami stavby a prvkami vykurovacieho systému. Naše produkty nielen predávajú, ale predovšetkým vytvárajú systémy.

Bezplatná cenová ponuka

Navrhovanie vykurovacieho systému alebo stanovenie výkonu doplnkového vykurovania je úlohou odborníka. Požiadajte o bezplatnú cenovú ponuku cez našu online objednávkovú platformu alebo osobne v našej značkovej predajni.

Kompletná realizácia kdekoľvek na Slovensku

Realizáciu našich vykurovacích systémov vykonávajú autorizovaní odborníci na celom Slovensku za garantované ceny do 4 – 8 pracovných dní.

Systémy so solárnym panelom na kľúč

Sme lídrami vo využívaní obnoviteľnej energie na vykurovanie v Maďarsku. Našimi kľúčovými prioritami sú rýchla návratnosť vašej investície, plynulý objednávací proces a vynikajúca kvalita.

Doručenie zadarmo na celom Slovensku

V rámci služieb nášho logistického partnera GLS Hungary každý produkt BVF sa doručuje okamžite zo skladu kamkoľvek na Slovensko, bezplatne. Už aj na ďalší pracovný deň po objednávke.

Pre špeciálne betónové podlahové vykurovanie

BAUMIT Maďarsko je naším kľúčovým partnerom. Komplexné používanie našich systémov poskytuje jedinečné riešenie pre vykurovanie betónových podláh. Zistite viac o produktovom rade ALPHA 2000 v našej značkovej predajni.

Radi by ste naživo videli systémy CALEO?