Kúrenie v kúpeľniUrobte správne rozhodnutie, dokonca aj na poslednú chvíľu pred obkladom!

kupelna-podlahove-kurenie-350x195
Nincs komfortos fürdőszoba padlófűtés nélkül.

Lepené dlaždice (dlažby, mozaiky) sú vyhrievané pomocou vykurovacej rohože. Použitá technológia je elektrická vykurovacia rohož BVF H-MAT. Jednoducho sa zmestí do lepidla na dlaždice, nezvýši úroveň podlahy. Podlahové kúrenie sa dá ľahko dodatočne namontovať bez demolačných prác.

Koľko stojí inštalácia podlahového kúrenia v kúpeľni?

Cena systému na kľúč už od 60€ / m2 s DPH. V prípade menších plôch (1 – 1,5 m2) môžu byť tieto náklady vyššie, pretože je potrebné nainštalovať termostat aj v prípade malej plochy. Montáž je rýchla, úplné alebo dodatočné podlahové vykurovanie miestnosti je možné dokončiť do 1-2 pracovných hodín. Na rozdiel od tradičných systémov si nevyžaduje zložité predbežné plánovanie, búranie alebo betónovanie. Hrúbka elektrickej vykurovacej rohože je iba 4 mm, takže je obklopená / zakrytá lepidlom na dlaždice alebo samonivelačnou hmotou.

Extrémne rýchly čas zahrievania

Už 5 – 15 minút v závislosti od počiatočnej teploty. Klasické podlahové vykurovanie sa vyznačuje vysokou zotrvačnosťou tepla a pomalým vykurovaním a preto v kúpeľniach stráca efekt dynamiky. Kúpeľne sa používajú menej často ako ostatné miestnosti v budove, preto je vyžadovaný rýchly nábeh a vyššia teplota ako v iných miestnostiach. Normy obmedzujú povrchovú teplotu podlahy v obývanej zóne iba na 29 ° C, ale pri podlahovom vykurovaní v kúpeľni môže byť táto hodnota až 32-34 ° C. Na rýchle vykurovanie a maximálny komfort odporúčame najvyšší výkon vykurovacích rohoží BVF H-MAT 150 W / m2 (aj v pasívnych domoch). Je tiež dôležité temperovať teplotu podlahy, je vhodné nevypnúť podlahové vykurovanie, len ho udržujte pri nízkej teplote, napr. 22-24 ° C.

Vrstvyvykurovacej rohože

Jednotlivé vrstvy od spodu – hore: 1. Podkladový betón / 2. Vykurovacia rohož BVF H-MAT 150 / 3. Flexibilné lepidlo / 4. Dlažba

MontážVideo

Montáž už do 2 pracovných dní od objednania!