Kariéra

Firemná skupina BVF-CALEO sa snaží obslúžiť zákazníkov a investorov na vysokej úrovni po celom svete. Predpokladom je spolupráca s najlepšími odborníkmi. Či už sa jedná o predaj alebo o kompletný návrh budov, prioritou je rýchla a presná práca. Ak si myslíte, že by ste sa vedeli aktívne zúčastniť na každodennom živote inovatívnej a rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti, tak sa na nás s dôverou obráťte. Okrem voľných pozícií radi vytvoríme ďalšie možnosti a pozície, keď sa stretneme s motivovaným a kvalifikovaným odborníkom.

Produkty a služby firemnej skupiny BVF-CALEO sú dostupné už v 18 krajinách. V týchto krajinách ako aj na Slovensku sa venujeme predovšetkým sálavému vykurovaniu, distribúcii produktov a kompletným realizáciám. Okrem toho vhodnosť našich systémov zabezpečujeme komplexnými energetickými výpočtami pre konkrétne miesta realizácie. Prioritou v posledných rokoch je aj používanie obnoviteľnej energie na vykurovanie.

Tímová spolupráca. Tvorba vykurovacieho systému je komplexnou úlohou. Na kompletnom návrhu systému spolupracuje niekoľko odborníkov. Základnou požiadavkou je znalosť stavebných materiálov a všeobecné znalosti o použití obnoviteľnej energie. Firemná skupina BVF-CALEO je silne orientovaná na služby, preto od všetkých našich kolegov vyžadujeme upravený vzhľad a komunikačné zručnosti.

Ak si na základe prečítaného myslíte, že sa hodíte na prácu a chcete patriť do tímu CALEO-BVF, pošlite nám, prosím, váš životopis na adresu eu@bvfheating.com.

Voľné pozície