Založené v roku 1990

Špičkové riešenia vykurovania

Ciele našej spoločnosti a spokojných zákazníkov sú totožné. Spoločným záujmom je vytvorenie energeticky úsporných a finančne výhodných vykurovacích systémov. Jasným cieľom manažmentu BVF-CALEO je priniesť teplo do našich domovov vytvorením zdravých a ekologických vykurovacích systémov.

Kvalita a záruka

Jedinečné systémové záruky

Prečo je záručná doba BVF-CALEO produktov v porovnaní s inými výrobcami až o 13 rokov dlhšia?

Naše výrobky spĺňajú najprísnejšie medzinárodné štandardy kvality, výrobné závody sú prevádzkované podľa normy ISO 9001 pri najvyššej kontrole kvality použitím najmodernejších materiálov. Naše vysoko kvalitné produkty disponujú so všetkými certifikátmi a osvedčeniami potrebnými v rámci Európskej únie.

Inovácia a technológia

Neustály vývoj produktov

Naša spoločnosť uznáva a podporuje dlhodobé možnosti využitia obnoviteľných zdrojov energie, ktoré zohľadňuje pri vytváraní svojich produktov a vykurovacích systémov. Našim cieľom je šírenie vykurovacích systémov energeticky nezávislých a šetrných k životnému prostrediu. Vzdialený prístup Vám zabezpečuje vyšší komfort a umožňuje ešte vyššiu úsporu elektrickej energie.

Naším cieľom je poskytovať zákazníkom a partnerom najvyššiu úroveň technológie a kvality.

Tvoríme vykurovacie systémy

Zručnosť

Odborníci a inžinieri BVF-CALEO komplexne skúmajú vzťahy medzi energetickými parametrami budov a prvkami vykurovacích systémov. Ich cieľom je nielen predaj našich produktov, ale skôr tvorba moderných a účinných vykurovacích systémov.

Projekčné a realizačné tímy sú Vám k dispozícii na najvyššej úrovni v krátkych termínoch od projektovania až po realizáciu.

Udržateľnosť a životné prostredie

Moderné technické zariadenia

Stále prísnejšie predpisy a normy v stavebníctve si vyžadujú nepretržitú zmenu, ako aj vývoj použitej technológie. Neustála inovácia vo vykurovacej technike prebieha v záujme zabezpečenia budúcej udržateľnosti a menšieho zaťaženia životného prostredia. Využitie obnoviteľných zdrojov energie a dosiahnutie energetickej nezávislosti je našim spoločným celosvetovým cieľom.

Produkty a systémy BVF-CALEO sú kombinovateľné s obnoviteľnými zdrojmi energie.